1. miejsce - Wierszowisko 2017

W roku szkolnym 2016/2017 uczennica naszej szkoły Zofia Arkuszewska zdobyła 1. miejsce w konkursie recytatorskim w Londynie.

Temat ,,Wierszowiska'' brzmiał: "Niech mi każdy powie szczerze, skąd się wzięły dziury w serze?" Poezja, która pomaga zrozumieć świat.

Zosia zaprezentowała wiersz Adama Mickiewicza pt. "Przyjaciele".

Warto dodać, że oprócz medalu za pierwsze miejsce Zosia zdobyła również Puchar Konsula dla najlepszego uczestnika konkursu.

Osiągnięcie Zosi niech będzie zachętą dla innych uczniów do udziału w tym konkursie. Emocji co niemiara, a radość z udziału pozostaje na długo!

Wartościowym doświadczeniem jest też kontakt ze znanymi artystami, którzy zasiadają w jury. W tym roku jego przewodniczącą była reżyser teatralna i senator -Pani Barbara Borys-Damięcka. A Robert Kudelski - członek jury - pożegnał wszystkich uczestników i gości swoim występem.

Czekamy na kolejnych laureatów!