Harcerstwo

Gromada Zuchów „Jaskółki”

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6 – 11 lat do Polskiej Gromady Zuchów.

W naszym programie: wycieczki, gry, zabawy, śpiewy i wyjazdy na półkolonie i kolonie.

Spotykamy się co drugą sobotę po lekcjach Polskiej Szkoły w North Cambridge Academy przy Arbury Road.

• Grupa młodszych zuchów 12:40 – 14:00
  • Grupa starszych zuchów 13:25 – 14:30

Pierwsza zbiórka sobota 17 września w sali 52, a następna 1 października.

W tym semestrze będziemy przerabiać sprawność "Ekoludek" i planujemy kilka wycieczek w terenie.

Pół kolonia naszego Hufca odbędzie się w weekend 21-23 października w Głównej Stanicy Harcerskiej ZHP w Lincolnshire.

Dalsze informacje o zbiórkach i zapisach można uzyskać od Basi Stereckiej: tel. 01223 841280 lub email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

View the embedded image gallery online at:

Drużyna Harcerek „Beskidy”

Serdecznie zapraszamy dziewczyny w wieku 11+ do Polskiego Harcerstwa w Cambridge.

W naszym programie: wycieczki, biwaki, obozy letnie, piosenki, sprawności, zabawy oraz udział w wydarzeniach i uroczystościach Polonijnych na terenie środkowej Anglii.

Po tegorocznym obozie letnim pod Krakowem i Światowych Dniach Młodzieży szykujemy się na Światowy Zlot w Kanadzie w sierpniu 2017!!!.

Zbiórki odbywają się co drugą sobotę po lekcjach Polskiej Szkoły w North Cabmbridge Academy przy Arbury Road w godz. 13:25 – 14:45.

Pierwsza zbiórka w tym roku odbędzie się 17 września, a następna 1 października.

Dalsze informacje o zbiórkach i zapisach można uzyskać od Jasi Maczkiewicz tel. 0 1223 811561 lub email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Chcemy zachęcić również chłopców do przyłączenia się do naszej grupy i poszukujemy harcerza lub kogoś kto był w harcerstwie i kto chciałby znowu rozpocząc działalność harcerską.

Czuwaj Blog (blog Harcerstwa poza granicami kraju): www.czuwajblog.com

View the embedded image gallery online at: