List do Rodziców

Szanowni Państwo!

Rozpoczęliśmy nowy, dla niektórych kolejny, rok zajęć w Polskiej Szkole Sobotniej w Cambridge. W tym roku mamy wielu nowych uczniów/grup i wiele zmian dotyczących grup już istniejących. Jak co roku pierwsze tygodnie września są czasem próby, sprawdzania nakreślonych planów i wprowadzania poprawek. Prosimy o cierpliowść i wyrozumiałość! Wszystko ma na celu jak najlepszy przydział uczniów, zapewniajacy ich postępy i rozwój w ciągu nadchodzących miesięcy.

W ciągu roku będziemy używac drogi mailowej do przesyłania Państwu bieżących informacji – prosimy więc o sprawdzanie maili i pozostawanie w kontakcie z nami. Prosimy również o zwracanie uwagi na informacje umieszczane na stronie internetowej szkoły.

Jeśli istnieje potrzeba spotkania z nauczycielem uczącym Państwa Dziecko lub z Dyrektorem Szkoły, prosimy o uprzednie umówienie się gdyż niekedy może się to okazać trudne w czasie sobotnich zajęć. Informacje o detalach okresowych spotkań dla rodziców zostaną podane przez poszczególne nauczycielki w ciągu roku.

W najbliższym czasie podamy też informacje o planowanych spotkaniach/wywiadówkach dla Rodziców. Jeśli istnieje potrzeba spotkania z nauczycielem uczącym Państwa Dziecko lub z Dyrektorem Szkoły poza wyznaczonymi datami, prosimy o uprzednie umówienie się gdyż niekedy może się to okazać trudne w czasie sobotnich zajęć.

Jak zwykle planujemy szkolne spotkania upamiętniające święta narodowe oraz spotkanie jasełkowe. Chcielibyśmy wziąć liczny udział w międzyszkolnym Dniu Sportu w Laxton Hall w czerwcu i międzyszkolnym konkursie recytatorskim. Już teraz zapraszamy do licznego udziału w tych imprezach.

Planowanie i przygotowanie imprez czy wyjazdów wymaga zawsze wkładu czasu i pracy. Jeżeli ktoś z Państwa mógłby służyć pomocą, prosimy o kontakt z Dyrektorem Szkoły.

Wszystkim życzymy aby rok obfitował we wspaniałe osiągnięcia!

Z poważaniem,
Anna-Maria Norman
Dyrektor Polskiej Szkoły Sobotniej im. Dąbrówki w Cambridge

Wrzesień 2019