Mgr Anna-Maria Norman (dyrektor szkoły)

Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunek filologia angielska) oraz Wydziału Sztuki i Literatury Anglia Ruskin University (kierunek języki europejskie i kulturoznawstwo) z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego i języka polskiego jako obcego dla różnych grup wiekowych, egzaminach AQA i Asset Languages.

Prowadzi grupę z językiem angielskim jako wiodącym oraz przygotowanie do egzaminu GCSE.

Zainteresowania profesjonalne dotyczą m.in zagadnień wielokulturowości oraz problemów związanych z dwujęzycznością.

Mgr Hanna Burnet (nauczycielka języka polskiego)

Jestem absolwentką Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, obecnie pracuje w szkole podstawowej. Ze szkoła polską jestem związana od 2005 roku. Nauczanie języka polskiego i wiedzy o kulturze polskiej daje mi ogromną satysfakcje.

Mgr Małgorzata Karolina Jones (nauczycielka języka polskiego)

Ukończyłam historię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz tłumaczenia ustne i pisemne, polsko-angielskie na University of Westminster w Londynie.

Pracę w Polskiej Sobotniej Szkole w Cambridge rozpoczęłam w roku szkolnym 2007/08 jako nauczyciel historii, a obecnie pomagam również w zajęciach z języka polskiego w najmłodszej grupie. Nauczanie dzieci, a także dorosłych pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat polskiej kultury i języka, sprawia mi wielką satysfakcję.

Lidia Krajewska (nauczycielka języka polskiego)

Swoją pracę pedagogiczną rozpoczęłam ucząc w Szkole Podstawowej Nr. 253 w Warszawie przez 25 lat. Pracowałam z dziećmi w kl. 1-3 oraz uczyłam muzyki w klasach starszych.

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadziłam chór szkolny, rytmikę, zespół gry na instrumentach, przedstawienia teatralne i grupy taneczne. Przeprowadziłam wiele lekcji pokazowych i koleżeńskich dla nauczycieli. Za pracę i zaangażowanie otrzymałam Nagrodę Kuratora Oświaty i Wychowania w Warszawie.

Nowym doświadczeniem i ogromną satysfakcją będzie dla mnie rozpoczęcie pracy w Polskiej Sobotniej Szkole w Cambridge.

Mgr Aleksandra Marsham

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.

Moje długoletnie doświadczenie zawodowe obejmuje nauczanie klas młodszych oraz nauczanie języka polskiego jako obcego na różnych poziomach zaawansowania.

Z polską szkołą w Londynie, po raz pierwszy związałam się w 2006 roku. Bardzo cieszy mnie fakt, iż ponownie mogę dołączyć do grona polskich nauczycieli w Cambridge. Uważam, że pielęgnacja dorobku kultury polskiej oraz znajomość języka polskiego wśród dzieci mieszkających poza granicami kraju mają ogromne znaczeniea.

Mgr Monika Nierodzińska

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą w Jeleniej Górze. Posiadam kwalifikacje do pracy z dziecmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.

W Polskiej Sobotniej Szkole w Cambridge uczę od roku 2018.

Sobotnie lekcje są dla mnie pasją i radością. Cieszę się, że mogę dzielić się z uczniami moją wiedzą z języka polskiego, ale także z innych dziedzin (kultura, nauka, obyczaje, społeczeństwo i wiele innych). Uwielbiam sobotnie spotkania z dziećmi, rozmowy i ich radość oraz chęć poznawania i uczenia się nowych rzeczy.

Mgr Paulina Pankiewicz

Absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Pedagogiki Marii Montessori z Zarządzaniem Oświatą na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Doświadczony wychowawca na koloniach dla dzieci i młodzieży. Przez okres studiów aktywny członek Koła Pedagogów i Animatorów Zabawy UMCS. W ubiegłym roku wychowawca Poziomu II w Niepublicznej Szkole Podstawowej Montessori w Lublinie. Szkolny koordynator ogólnopolskich projektów m.in. BohaterON, Technologie z Klasą, Bądźmy Poszukiwaczami Autorytetu. Miłośniczka aktywnych metod nauczania oraz Porozumienia Bez Przemocy (NVC).

Prowadzi grupę najmłodszą o profilu podstawowym.

Mgr Katarzyna Rajewska (nauczycielka języka polskiego)

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego na różnych poziomach. Prowadzę grupę najmłodszą o profilu podstawowym. Na moich zajęciach dzieci uczą się czytać, pisać, umiejętnie posługiwać się językiem polskim, ale również zapoznają się z różnorodnymi tekstami kultury polskiej i polskimi tradycjami.