Opłaty 2019/20

Opłaty za każdą sobotę zajęć wynoszą £10 za pierwsze dziecko oraz £17.50 za dwoje dzieci.

Opłaty za zajęcia zbierane są trzy razy do roku, zgodnie z rozkładem semestrów szkół w Anglii:

• za semestr jesienny (od września do grudnia) - 12 sobót - £120 za jedno dziecko; £210 za dwoje dzieci.
  • za semestr wiosenny (od stycznia do Wielkanocy) - 11 sobót - £110 za jedno dziecko; £192.50 za dwoje dzieci.
  • za semestr letni (od Wielkanocy do lipca) - 10 sobót - £100 za jedno dziecko; £175 za dwoje dzieci.

Opłaty należy dokonać w ciągu dwóch tygodni od otrzymania wiadomości o wysokości opłat. Nieobecność dziecka spowodowana wyjazdem, czy chorobą nie powoduje zmniejszenia opłaty za semestr.

Prosimy o dokonanie wpłaty na konto w banku Barclays:

Account name:  Polish Education Committee
Account number:   50731005
Sort code:  20 17 19
Reference:  Nazwisko dziecka

Bardzo proszę pamiętać o podaniu nazwiska dziecka w polu reference przy dokonywaniu wpłaty, aby uniknac niepotrzebnej korespondencji w celu potwierdzenia dokonanych oplat.

Prosimy o punktualne regulowanie oplat.

W razie jakichkolwiek trudności z opłatą lub w celu omówienia spraw finansowych, proszę kontaktować sie z Dyrektorem Szkoły - Anią Norman.